Reklam ve Vitrin Paket Üyeliği

Merhaba!  www.antalyadugunrehberi.com düğün sektöründeki tüm firmaların kendilerini çok kolay birkaç adım ile tanıtabilecekleri Antalya’daki en geniş kapsamlı düğün hazırlık sitesidir. Sitemizin ziyaretçilerinin yüzde 95’i çok yakın zamanda evlenecek yada bir yakınını evlendirecek , düğün planı içine girmiş kişilerden oluşmaktadır.Bu yüzden  burada yer almanız demek ,hedef kitleye direkt firmanızı ve ürünlerinizi tanıtmanız demektir.

antalyadugunrehberi.com’da firma bilgileriniz iki şekilde yer alabilir.

- ÜCRETSİZ PAKET : Firmanızın telefon ve adresini ekleyebileceğiniz, resim, internet siteniz,firmanız hakkında açıklama gibi firmanızı öne çıkaracak bölümlerin olmadığı  ilanlardır. Bu kategoride üye olarak ücretsiz ilan verebilrsiniz.  (Site yönetimi tarafından eklenen ilanlar bu kategoridedir) Sitemizde bizim tarafımızdan eklenmiş firma bilgileriniz varsa ve firmanızı öne çıkarmak için “VİTRİN PAKET’ e geçmek isterseniz, iletişim bölümünü kullanarak irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Ya da kendiniz ilan verip  firmanızı öne çıkarmak isterseniz, VİTRİN PAKET  tam size göre. Bu paketimizde, 

-ilanınızı ÖNE ÇIKAN ilan olarak ekleyebilir,

- 10 adet RESİM ekleyebilir,

-ADRES, TELEFON NUMARASI, GSM NUMARASI, FAKS NUMARASI  gibi iletişim bilgilerinizi ekleyebilir

- firmanızı tanıtan AÇIKLAMA ekleyebilir,

- ilanınızı 3 KATEGORİYE ekleyebilir,

- harita üzerinde firmanızın yerini gösterebilir,

-DETAYLI FİRMA AÇIKLAMASI ekleyebilir (İlanınız bu şekilde 365 gün yayında kalır). Bu paket kategorisine göre  yıllık 500 ile 1500 tl arasındadır.Kredi kartınız ile ilanınızı eklemek için lütfen tıklayınız: http://www.antalyadugunrehberi.com/submit/

Eft ve havale ile ödeme yapmak  isterseniz hesap bilgilerimiz:

Hesap sahibi: İsa Balcı ( ücreti yatırırken lütfen ismi kontrol ediniz)

Halkbankası Antalya/Güzeloba Şubesi,  IBAN TR09 0001 2001 2680 0001 1017 25

(Ücreti yatırdıktan sonra lütfen iletişim bölümünü kullanarak  adınızı, firma bilgilerinizi, telefon numaranızı  bildiren bir mesaj gönderin, üyeliğiniz “VİTRİN PAKET” e çıkarılacakdır.Daha sonra siz istediğiniz bilgileri ekleyebileceksiniz.)

REKLAM

Vitrin paket dışında sitemizde reklam ( Anasayfa, kategori içi,sabit reklam, dönüşümlü reklam) vermek isterseniz , iletişim bölümünü kullanarak irtibata geçebilirsiniz  yada aşağıdaki numarayı arayabilirsiniz.

Site Editörü: İsa Balcı

0 532 653 78 92

Antalya Düğün Rehberi located at Antalya , antalya, TR . Reviewed by 67 rated: 1 / 5